RJP4009ANS-01#Q6
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
RJP4009ANS-01#Q6
Part Number : RJP4009ANS-01#Q6
Manufacturer : Integrated Device Technology (Renesas Electronics America)
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : RJP4009ANS-01#Q6 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Max Power Dissipation : 1.8 W
Collector Emitter Breakdown Voltage : 400 V
Products Category : Discrete Semiconductor - Transistors - IGBTs - Single
Qty : 916 In Stock
Applications : Infotainment & cluster Industrial transport (non-car & non-light truck) Data storage
Number of Pins : 8
Collector Emitter Voltage (VCEO) : 9 V