IXGQ90N33TC
Part Number : IXGQ90N33TC
Manufacturer : Wickmann / Littelfuse
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : IXGQ90N33TC More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Through Hole
Max Collector Current : 90 A
Collector Emitter Voltage (VCEO) : 1.8 V
Products Category : Discrete Semiconductor - Transistors - IGBTs - Single
Qty : 545 In Stock
Applications : Building automation Factory automation & control Portable electronics
Weight : 5.500006 g
Max Power Dissipation : 200 W
Collector Emitter Breakdown Voltage : 330 V