ATF22LV10CQZ-30SI
Part Number : ATF22LV10CQZ-30SI
Manufacturer : Rochester Electronics
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : ATF22LV10CQZ-30SI More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Access Time : 30 ns
Max Frequency : 33.3 MHz
Max Supply Voltage : 5.5 V
Number of Macrocells : 10
Min Operating Temperature : -40 °C
Products Category : Integrated Circuits (ICs) - Embedded - PLDs (Programmable Logic Device)
Qty : 5806 In Stock
Applications : Grid infrastructure
Frequency : 30 GHz
Case/Package : S
Number of Pins : 24
Min Supply Voltage : 3 V
Max Operating Temperature : 85 °C