M48T37Y-70MH6F
Part Number : M48T37Y-70MH6F
Manufacturer : STMicroelectronics
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : M48T37Y-70MH6F More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Interface : Parallel
Access Time : 70 ns
Memory Size : 250 kB
Case/Package : SOIC
Number of Pins : 44
Min Supply Voltage : 4.5 V
Max Operating Temperature : 85 °C
Products Category : Integrated Circuits (ICs) - Clock/Timing - Real Time Clocks
Qty : 215 In Stock
Applications : Wireless infrastructure Power delivery Wearables (non-medical)
Frequency : 70 GHz
Packaging : Cut Tape (CT)
Date Format : YY-MM-DD-dd
Time Format : HH:MM:SS
Logic Function : Clock
Max Supply Voltage : 5.5 V
Operating Supply Voltage : 5 V
Min Operating Temperature : -40 °C