BQ48SH-28X6NSH
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
BQ48SH-28X6NSH
Part Number : BQ48SH-28X6NSH
Manufacturer : Rochester Electronics
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : BQ48SH-28X6NSH More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Type : Integrated Circuit (IC)
Frequency : 32.768 kHz
Case/Package : PDIP
Voltage Rating : 2.8 V
Operating Supply Voltage : 2.8 V
Min Operating Temperature : 0 °C
Products Category : Integrated Circuits (ICs) - Clock/Timing - IC Batteries
Qty : 3011 In Stock
Applications : TV Wireless infrastructure Motor drives
Mount : Through Hole
Packaging : Rail/Tube
Number of Pins : 4
Load Capacitance : 6 pF
Max Operating Temperature : 70 °C