M2004-01-666.5140T
Part Number : M2004-01-666.5140T
Manufacturer : Integrated Device Technology (Renesas Electronics America)
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : M2004-01-666.5140T More Information
ECAD : Request Free CAD Models
PLL : Yes
Mount : Surface Mount
Length : 9 mm
Thickness : 2.8 mm
Max Frequency : 666.514 MHz
Number of Circuits : 1
Min Operating Temperature : 0 °C
Products Category : Integrated Circuits (ICs) - Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency S
Qty : 133 In Stock
Applications : Hybrid, electric & powertrain systems Power delivery Mobile phones
Input : LVTTL
Width : 9 mm
Packaging : Tape & Reel (TR)
Case/Package : CLCC
Number of Pins : 36
Max Operating Temperature : 70 °C