VS-115CNQ015ASMPBF
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
VS-115CNQ015ASMPBF
Part Number : VS-115CNQ015ASMPBF
Manufacturer : Vishay General Semiconductor – Diodes Division
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : VS-115CNQ015ASMPBF More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Through Hole
Peak Reverse Current : 20 mA
Max Reverse Voltage (DC) : 15 V
Max Operating Temperature : 125 °C
Peak Non-Repetitive Surge Current : 5.05 kA
Products Category : Discrete Semiconductor - Diodes - Rectifiers - Arrays
Qty : 171 In Stock
Applications : Building automation Power delivery TV
Forward Current : 110 A
Element Configuration : Common Cathode
Average Rectified Current : 55 A
Min Operating Temperature : -55 °C
Max Repetitive Reverse Voltage (Vrrm) : 15 V