DEA252450BT-7014D1
Contact Now
DEA252450BT-7014D1
Part Number : DEA252450BT-7014D1
More Information : DEA252450BT-7014D1 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Height : 990.6 µm
Bandwidth : 100 MHz
Impedance : 50 Ω
Min Width : 1.8 mm
Max Length : 2.7 mm
Case/Package : 1008
Case Code (Metric) : 2520
Case Code (Imperial) : 1008
Min Operating Temperature : -40 °C
Products Category : Filters - RF Filters
Qty : 6524 In Stock
Applications : Grid infrastructure Connected peripherals & printers
Width : 2 mm
Length : 2.5 mm
Frequency : 2.45 GHz
Max Width : 2.2 mm
Packaging : Tape & Reel (TR)
Min Length : 2.3 mm
Max Thickness : 1 mm
Insertion Loss (dB) : 1.2 dB
Max Operating Temperature : 85 °C