4DFB-860D-10=P
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
4DFB-860D-10=P
Part Number : 4DFB-860D-10=P
Manufacturer : Elco (AVX)
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : 4DFB-860D-10=P More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: Elco (AVX). Rozee is one of the Distributors. Wide range of applications.
Mount : Surface Mount
Height : 5.0038 mm
Bandwidth : 10 MHz
Impedance : 50 Ω
Resistance : 50 Ω
Insertion Loss (dB) : 2.5 dB
Min Operating Temperature : -40 °C
Products Category : Filters - RF Filters
Qty : 5503 In Stock
Width : 5 mm
Length : 14.5 mm
Frequency : 860 MHz
Packaging : Cut Tape
Case/Package : SMD/SMT
Max Operating Temperature : 85 °C