3600BP15M600E
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
3600BP15M600E
Part Number : 3600BP15M600E
Manufacturer : Johanson Technology
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : 3600BP15M600E More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Height : 1.0414 mm
Bandwidth : 600 MHz
Impedance : 50 Ω
Termination : SMD/SMT
Case Code (Metric) : 2012
Case Code (Imperial) : 0805
Min Operating Temperature : -40 °C
Products Category : Filters - RF Filters
Qty : 5119 In Stock
Applications : Wired networking Pro audio, video & signage
Width : 1.2446 mm
Length : 2.0066 mm
Frequency : 3.6 GHz
Packaging : Cut Tape (CT)
Case/Package : 0805
Insertion Loss (dB) : 1.8 dB
Max Operating Temperature : 85 °C