DEA202450BT-2114F1
Contact Now
DEA202450BT-2114F1
Part Number : DEA202450BT-2114F1
More Information : DEA202450BT-2114F1 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Height : 508 µm
Bandwidth : 100 MHz
Max Width : 1.35 mm
Packaging : Cut Tape (CT)
Min Length : 1.85 mm
Max Thickness : 500 µm
Case Code (Metric) : 2012
Case Code (Imperial) : 0805
Products Category : Filters - RF Filters
Qty : 2878 In Stock
Applications : Connected peripherals & printers Power delivery
Width : 1.25 mm
Length : 2 mm
Frequency : 2.45 GHz
Min Width : 1.15 mm
Max Length : 2.15 mm
Case/Package : 0805
Min Thickness : 400 µm
Insertion Loss (dB) : 2.5 dB
Min Operating Temperature : -40 °C