CLPFL-0090-BNC
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
CLPFL-0090-BNC
Part Number : CLPFL-0090-BNC
Manufacturer : Knowles DLI
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : CLPFL-0090-BNC More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: Knowles DLI. Rozee is one of the Distributors. Wide range of applications.
Mount : Free Hanging
Frequency : 90 MHz
Packaging : Bulk
Termination : Axial
Min Operating Temperature : -40 °C
Products Category : Filters - RF Filters
Qty : 358 In Stock
Applications : Grid infrastructure Data center & enterprise computing TV
Width : 65.786 mm
Impedance : 50 Ω
Resistance : 50 Ω
Max Operating Temperature : 85 °C