PLY10AS7012R0D2B
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
PLY10AS7012R0D2B
Part Number : PLY10AS7012R0D2B
Manufacturer : TOKO / Murata
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : PLY10AS7012R0D2B More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: TOKO / Murata. Rozee is one of the Distributors. Wide range of applications.
Mount : Through Hole
Height : 17.5 mm
Current : 2 A
Inductance : 700 µH
Termination : Radial
Max DC Current : 2 A
Series Resistance : 180 mΩ
DC Resistance (DCR) : 100 mΩ
Min Operating Temperature : -25 °C
Products Category : Filters - Common Mode Chokes
Qty : 201 In Stock
Width : 16 mm
Length : 18.0086 mm
Packaging : Bulk
Composition : Wirewound
Core Material : Ferrite
Number of Lines : 2
RMS Current (Irms) : 2 A
Max Operating Temperature : 60 °C