SFELA10M7DF0021-B0
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
SFELA10M7DF0021-B0
Part Number : SFELA10M7DF0021-B0
Manufacturer : TOKO / Murata
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : SFELA10M7DF0021-B0 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: TOKO / Murata. Rozee is one of the Distributors. Wide range of applications.
Mount : Through Hole
Height : 8.9916 mm
Bandwidth : 200 kHz
Impedance : 470 Ω
Composition : Ceramic
Max Operating Temperature : 80 °C
Products Category : Filters - Ceramic Filters
Qty : 794 In Stock
Applications : Infotainment & cluster Building automation Connected peripherals & printers
Width : 2.9972 mm
Length : 7.0104 mm
Frequency : 10.7 MHz
Packaging : Bulk
Insertion Loss (dB) : 3 dB
Min Operating Temperature : -20 °C