CM4545Z131B-00
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
CM4545Z131B-00
Part Number : CM4545Z131B-00
Manufacturer : Laird - Performance Materials
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : CM4545Z131B-00 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Through Hole
Height : 9.5758 mm
Current : 10 A
Impedance : 130 Ω
Number of Lines : 4
Max Operating Temperature : 125 °C
Products Category : Filters - Common Mode Chokes
Qty : 664 In Stock
Applications : Infotainment & cluster Industrial transport (non-car & non-light truck) Mobile phones
Width : 11.3792 mm
Length : 11.3792 mm
Frequency : 100 MHz
Packaging : Bulk
DC Resistance (DCR) : 3 mΩ
Min Operating Temperature : -55 °C