TLF12UA103W0R7
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
TLF12UA103W0R7
Part Number : TLF12UA103W0R7
Manufacturer : TAIYO YUDEN
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : TLF12UA103W0R7 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: TAIYO YUDEN. Rozee is one of the Distributors. Wide range of applications.
Mount : Through Hole
Height : 23.0124 mm
Current : 700 mA
Shielding : Unshielded
Number of Lines : 2
Min Operating Temperature : -25 °C
Products Category : Filters - Common Mode Chokes
Qty : 189 In Stock
Applications : Wired networking Data center & enterprise computing Enterprise machine
Width : 16.9926 mm
Length : 21.9964 mm
Packaging : Bulk
Inductance : 10 mH
Max Operating Temperature : 110 °C