LAL04TB681K
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
LAL04TB681K
Part Number : LAL04TB681K
Manufacturer : TAIYO YUDEN
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : LAL04TB681K More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: TAIYO YUDEN. Rozee is one of the Distributors. Wide range of applications.
Mount : Through Hole
Packaging : Tape & Box (TB)
Tolerance : 10 %
Case/Package : Axial
Test Frequency : 796 kHz
Self Resonant Frequency : 1.95 MHz
Min Operating Temperature : -25 °C
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty : 803 In Stock
Length : 9.8044 mm
Shielding : Unshielded
Inductance : 680 µH
Current Rating : 113 mA
DC Resistance (DCR) : 9.4 Ω
Max Operating Temperature : 105 °C