CDEP105-5R0MC-50
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
CDEP105-5R0MC-50
Part Number : CDEP105-5R0MC-50
Manufacturer : Sumida Corporation
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : CDEP105-5R0MC-50 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Length : 10.0076 mm
Shielding : Shielded
Inductance : 5 µH
Case/Package : Nonstandard
Current Rating : 4.9 A
Saturation Current : 8.4 A
Height - Seated (Max) : 5.588 mm
Min Operating Temperature : -40 °C
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty : 337 In Stock
Applications : Body electronics & lighting Data center & enterprise computing Portable electronics
Width : 10.0076 mm
Packaging : Tape & Reel (TR)
Tolerance : 20 %
Composition : Wirewound
Core Material : Ferrite
Test Frequency : 100 kHz
DC Resistance (DCR) : 23.8 mΩ
Max Operating Temperature : 125 °C