N08DPA3R3M
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
N08DPA3R3M
Part Number : N08DPA3R3M
Manufacturer : TAIYO YUDEN
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : N08DPA3R3M More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: TAIYO YUDEN. Rozee is one of the Distributors. Wide range of applications.
Mount : Surface Mount
Length : 10.5918 mm
Shielding : Unshielded
Inductance : 3.3 µH
Current Rating : 3 A
DC Resistance (DCR) : 39 mΩ
Self Resonant Frequency : 50 MHz
Min Operating Temperature : -25 °C
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty : 954 In Stock
Applications : Infotainment & cluster Power delivery Portable electronics
Width : 8.9916 mm
Packaging : Tape & Reel (TR)
Tolerance : 20 %
Case/Package : Nonstandard
Test Frequency : 1 kHz
Height - Seated (Max) : 5.9944 mm
Max Operating Temperature : 85 °C