LHLZ06NB330K
Contact Now
LHLZ06NB330K
Part Number : LHLZ06NB330K
More Information : LHLZ06NB330K More Information
Shielding : Unshielded
Inductance : 33 µH
Core Material : Ferrite
Test Frequency : 2.52 MHz
Height - Seated (Max) : 10.9982 mm
Max Operating Temperature : 105 °C
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty : 153 In Stock
Applications : Aerospace & defense Industrial transport (non-car & non-light truck) Gaming
Packaging : Bulk
Tolerance : 10 %
Case/Package : Radial
Current Rating : 920 mA
DC Resistance (DCR) : 280 mΩ
Self Resonant Frequency : 8.2 MHz
Min Operating Temperature : -25 °C