T1210-47NG
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
T1210-47NG
Part Number : T1210-47NG
Manufacturer : Tamura
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : T1210-47NG More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: Tamura. Rozee is one of the Distributors. Wide range of applications.
Mount : Surface Mount
Length : 3.2004 mm
Shielding : Unshielded
Inductance : 47 nH
Case/Package : 1210
Test Frequency : 100 MHz
Height - Seated (Max) : 2.3876 mm
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty : 88 In Stock
Applications : Wireless infrastructure Industrial transport (non-car & non-light truck) Data storage
Width : 2.4892 mm
Packaging : Tape & Reel (TR)
Tolerance : 2 %
Composition : Wirewound
Current Rating : 1 A
DC Resistance (DCR) : 80 mΩ
Self Resonant Frequency : 1.5 GHz