GLF1608T220M
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
GLF1608T220M
Part Number : GLF1608T220M
Manufacturer : TDK Corporation
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : GLF1608T220M More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Depth : 1 mm
Width : 800 µm
Length : 1.6 mm
Packaging : Digi-Reel®
Tolerance : 20 %
Inductance : 22 µH
Termination : SMD/SMT
Core Material : Ferrite
Max DC Current : 60 mA
Military Standard : Not
DC Resistance (DCR) : 3.9 Ω
Max Operating Temperature : 105 °C
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty : 630 In Stock
Applications : Broadband fixed line access Power delivery Gaming
Mount : Surface Mount
Height : 787.4 µm
Weight : 5 mg
Shielding : Shielded
DC Current : 100 mA
Composition : Ceramic
Case/Package : 0603
Current Rating : 60 mA
Test Frequency : 2.52 MHz
Case Code (Metric) : 1608
Case Code (Imperial) : 0603
Min Operating Temperature : -40 °C