NLC322522T-151K
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
NLC322522T-151K
Part Number : NLC322522T-151K
Manufacturer : TDK Corporation
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : NLC322522T-151K More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Length : 3.2004 mm
Packaging : Tape & Reel (TR)
Tolerance : 10 %
Case/Package : 1210
Test Frequency : 796 kHz
DC Resistance (DCR) : 6.1 Ω
Height - Seated (Max) : 2.3876 mm
Max Operating Temperature : 85 °C
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty : 636 In Stock
Applications : Appliances Lighting PC & notebooks
Width : 2.4892 mm
Current : 45 mA
Shielding : Unshielded
Inductance : 150 µH
Current Rating : 85 mA
Case Code (Metric) : 3225
Case Code (Imperial) : 1210
Self Resonant Frequency : 8 MHz
Min Operating Temperature : -40 °C