TO5022-1R0M
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
TO5022-1R0M
Part Number : TO5022-1R0M
Manufacturer : Tamura
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : TO5022-1R0M More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: Tamura. Rozee is one of the Distributors. Wide range of applications.
Mount : Surface Mount
Length : 18.3896 mm
Shielding : Unshielded
Inductance : 1 µH
Current Rating : 8.6 A
DC Resistance (DCR) : 9 mΩ
Self Resonant Frequency : 80 MHz
Min Operating Temperature : -25 °C
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty : 856 In Stock
Applications : Datacom module Medical Mobile phones
Width : 14.986 mm
Packaging : Tape & Reel (TR)
Tolerance : 20 %
Case/Package : Nonstandard
Test Frequency : 100 kHz
Height - Seated (Max) : 7.493 mm
Max Operating Temperature : 105 °C