XC9236A31C4R-G
Part Number : XC9236A31C4R-G
Manufacturer : Torex Semiconductor Ltd.
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : XC9236A31C4R-G More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Contact Now
XC9236A31C4R-G Overview\nXC9236A31C4R-G is a model belonging to the PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regula subcategory under Integrated Circuits (ICs). For specific product performance parameters, please refer to the data sheet, such as PDF files Docx documents, etc. We have XC9236A31C4R-G high-definition pictures and data sheets for reference. We will continue to produce various video files and 3D models for users to understand our product more intuitively and comprehensively. XC9236A31C4R-G is widely used in Datacom module,Test & measurement. It is manufactured by Torex Semiconductor Ltd. and distributed by Fans, Rozee and other distributors. XC9236A31C4R-G can be purchased in many ways. You can place an order directly on this website, or you can call or email us. At present, We have sufficient supplies. In addition our own stock, we can also adjust the inventory to the peer distributors to meet your needs. If the supply of XC9236A31C4R-G is insufficient, we also have other models under the Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regula category to replace it. Fans provides a 1-year warranty to customers who have purchased this part to ensure that our customers have a wonderful purchasing experience and are willing to establish a long-term relationship with Fans. So you can order XC9236A31C4R-G from Fans with confidence. About delivery, we can deliver goods to our customers through a variety of logistics, such as DHL, FedEx, UPS, TNT and EMS or any other freight forwarder. If you want to know more about the freight, feel free to contact us for more details.\nXC9236A31C4R-G Other Information\nAl***ba : Wholesale XC9236A31C4R-G 6-USPEL Power ...\nWholesale XC9236A31C4R-G 6-USPEL Power Management Switching Regulators 600mA New Original Electronic IC Chip from Shenzhen Amaxing Technology Co., ...\nAl***ba : Wholesale XC9236A31C4R-G New and original Electronic ...\nWholesale XC9236A31C4R-G New and original Electronic Integrated circuit ics manufacturing DC-DC switching regulator from Shenzhen Huayaya ...\nJi***ry Electronics : XC9236A31C4R-G 数据表\nXC9236A31C4R-G 产品介绍:. Torex Semiconductor Ltd Part Number XC9236A31C4R-G(PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regulators),它由Torex Semiconductor ...\nTo*** Semiconductor : XC9236 Series\nThe types A have a fixed output voltage from 0.8V to 4 in increments of 0.05V (±2.0%). ... XC9236A31C4R-G, Sample Request\nDi***ip : XC9236 datasheet - 600mA Synchronous Step-Down DC ...\nThe types A have a fixed output voltage from 0.8V to 4 in increments of 0.05V (±2.0%). The device provides a high efficiency, stable power supply ...\nHo***da : 5D1 - Marking Code\nMarking code search for \"5D1\", search 5D1 found 2 records. Marking of electronic, SMD Codes 5D1, 5D1**. XC9236A31C4R-G, XC9236A31CER, ic marking ...\nsm***rk : 5D1 - SmdCode Search - Marking Codes\n7 records — 5D1, XC9236A31C4R-G, TOREX, USP-6EL, 6. PWM/PFM, st-dwn, 3.1V±2%, 600mA, 1.2MHz, Vin>2V, LSST. Add to BOM. 5D1, XC9236A31CER, TOREX, USP-6C, 6.\nyo***ed : Starting with \'5D\' - The ultimate SMD marking codes database\nXC9236A31C0R-G. Torex Semiconductor WLP-5-03. DC/DC voltage converter IC PWM/PFM, st-dwn, 3.1V±2%, 600mA, 1.2MHz, Vin>2V, LSST. 5D1. XC9236A31C4R-G.\nLog in to the manufacturer\'s official website for more\nXC9236A31C4R-G Overview\nXC9236A31C4R-G Other Information\nChoose a document type