IRG7T100HF12B
Part Number : IRG7T100HF12B
Manufacturer : Cypress Semiconductor
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : IRG7T100HF12B More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Input : Standard
NTC Thermistor : No
Max Collector Current : 200 A
Collector Emitter Voltage (VCEO) : 2.2 V
Products Category : Discrete Semiconductor - Transistors - IGBTs - Modules
Qty : 442 In Stock
Mount : Chassis Mount
Input Capacitance : 13 nF
Max Power Dissipation : 680 W
Collector Emitter Breakdown Voltage : 1.2 kV