CM150TU-12H
Part Number : CM150TU-12H
Manufacturer : Powerex, Inc.
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : CM150TU-12H More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: Powerex, Inc.. Rozee is one of the Distributors. Wide range of applications.
Input : Standard
Case/Package : Module
Number of Pins : 17
Max Collector Current : 150 A
Collector Emitter Voltage (VCEO) : 3 V
Products Category : Discrete Semiconductor - Transistors - IGBTs - Modules
Qty : 533 In Stock
Applications : Wired networking Data center & enterprise computing PC & notebooks
Mount : Chassis Mount
NTC Thermistor : No
Input Capacitance : 13.2 nF
Max Power Dissipation : 600 W
Collector Emitter Breakdown Voltage : 600 V