L201E5RP
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
L201E5RP
Part Number : L201E5RP
Manufacturer : Wickmann / Littelfuse
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : L201E5RP More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Through Hole
Case/Package : TO-226-3
Current Rating : 1 A
Voltage Rating (DC) : 200 V
Max Operating Temperature : 110 °C
Products Category : Discrete Semiconductor - Thyristors - TRIACs
Qty : 581 In Stock
Applications : Building automation Factory automation & control Mobile phones
Packaging : Tape & Reel (TR)
Hold Current : 10 mA
RMS Current (Irms) : 1 A
Element Configuration : Single
Min Operating Temperature : -65 °C