LM3411AM5X-3.3
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
LM3411AM5X-3.3
Part Number : LM3411AM5X-3.3
Manufacturer : Rochester Electronics
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : LM3411AM5X-3.3 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Tolerance : 0.5 %
Number of Pins : 5
Output Voltage : 3.3 V
Max Input Voltage : 20 V
Max Output Current : 15 mA
Max Operating Temperature : 85 °C
Products Category : Integrated Circuits (ICs) - PMIC - Voltage Reference
Qty : 565 In Stock
Applications : Wireless infrastructure Data center & enterprise computing Enterprise projectors
Packaging : Tape & Reel (TR)
Case/Package : SOT
Output Current : 15 mA
Reference Type : Series, Shunt
Quiescent Current : 85 µA
Number of Channels : 1
Min Operating Temperature : -40 °C