THS4150IDRG4
Part Number : THS4150IDRG4
Manufacturer : Rochester Electronics
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : THS4150IDRG4 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Bandwidth : 150 MHz
Slew Rate : 650 V/µs
-3db Bandwidth : 150 MHz
Input Bias Current : 4.3 µA
Min Supply Voltage : 4 V
Number of Circuits : 1
Gain Bandwidth Product : 340 MHz
Max Dual Supply Voltage : 16.5 V
Operating Supply Current : 17.5 mA
Min Operating Temperature : -40 °C
Output Current per Channel : 85 mA
Products Category : Integrated Circuits (ICs) - Linear - Amplifiers - Video Amps and Modules
Qty : 345 In Stock
Applications : Infotainment & cluster Building automation Mobile phones
Weight : 75.891673 mg
Packaging : Tape & Reel (TR)
Case/Package : SOIC
Number of Pins : 8
Max Supply Voltage : 33 V
Number of Channels : 1
Max Power Dissipation : 1.02 W
Nominal Supply Current : 21 mA
Min Dual Supply Voltage : 2 V
Max Operating Temperature : 85 °C
Input Offset Voltage (Vos) : 1.1 mV