TMS320C6202BGNZ250
Part Number : TMS320C6202BGNZ250
Manufacturer : Rochester Electronics
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : TMS320C6202BGNZ250 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
RAM Size : 384 kB
Case/Package : FCBGA
Data Bus Width : 16 b
Max Supply Voltage : 3.46 V
Operating Supply Voltage : 3.3 V
Min Operating Temperature : 0 °C
Products Category : Integrated Circuits (ICs) - Embedded - DSP (Digital Signal Processors)
Qty : 4803 In Stock
Applications : Data center & enterprise computing Wireless infrastructure Appliances
Weight : 3.010011 g
Frequency : 250 MHz
Max Frequency : 250 MHz
Number of Pins : 352
Min Supply Voltage : 1.43 V
Max Operating Temperature : 90 °C