CFM21S033-E
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
CFM21S033-E
Part Number : CFM21S033-E
Manufacturer : Cincon
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : CFM21S033-E More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: Cincon. Rozee is one of the Distributors. Wide range of applications.
Width : 40.6 mm
Length : 60.5 mm
Current - Output 1 : 4 A
Products Category : Power Supplies - Board Mount - AC DC Converters
Qty : 587 In Stock
Applications : Broadband fixed line access Mobile phones PC & notebooks
Height : 20.4 mm
Number of Outputs : 1
Voltage - Output 1 : 3.3 V